Pradžia

Šlovinga „Septynių jūrų kapitonų“ istorija

Šlovinga „Septynių jūrų kapitonų“ istorija

Pirmąsias „Septynių jūsų kapitonai“ projektas vyko 2012 – 2013 metais. Tuo metu, kai dėl studentų dėmesio konkuravo dešimtys verslumo skatinimo iniciatyvų, 7JK sugebėjo ne tik sužibėti itin ryškia šviesa, bet ir ilgam išlikti jo dalyvių atsiminimuose.

Viena iš labiausiai pasiteisinusių projekto inovacijų – kompleksinė skirtingų verslumo skatinimo priemonių integracija į vieną nuoseklią jauno žmogaus kelione link nuosavo verslo. Per dešimt mėnesių 7JK dalyviams pateikėme aktualias paskaitas, praktines dirbtuves, simuliacinius žaidimus, konkursus, verslumo keliones, profesionalias konsultacijas ir stovyklas.

Išvardintus verslumo ugdymo metodus papildė nuolatinis ir gausus bendravimas su mentoriais, kurių tarpe buvo ir stambių įmonių atstovų, ir tik pradedančių startuolių tiek iš Lietuvos, tiek ši užsienio. Iš viso projekte sudalyvavo virš 50 verslo atstovų, tarp kurių puikiai žinomi Daumantas Dvilinskas (TransferGO), Arijus Žakas (Socialus marketingas), Rytis Laurinavičius (Omnisend), Oscar Kneppers (Rockstart), Audrius Milukas (SME finance), Rokas Tamošiūnas (Open Circle Capital), Mantvydas Žalėnas (Cinema ADS), Algimantas Variakojis (Verslo angelų fondas), Audrys Leimontas (Mobili Baltija) ir daugelis kitų.  

Projekte iš viso sudalyvavo 137 studentai ir 18 dėstytojų, kurie bendrai mokymuose praleido virš 18000 valandų ir gavo virš 2200 pažymėjimų. Apie 7JK projekto finalininkus ir nugalėtojus, komandas „DentalPICK“, „BlindSMART“ ir  nemažai rašė ir spauda. Štai tik keletas iš paskelbtų straipsnių:

Šlovinga 7JK istorija ir stipri šio projekto metodika sudarys pamatus naujai atgimstančiam „Septynių jūrų kapitonai“ projektui, kuris su nauja jėga startuos jau 2018 metų rudenį. Taigi, sekite naujienas.